Wszystko do druku atramentowego

od 2002 roku

Technika sublimacji do nadruków na tekstyliach

Drukarki i plotery atramentowe, poprzez instalację specjalnych atramentów i użycie dodatkowych akcesoriów, można przystosować do druku na rozmaitych, nietypowych powierzchniach, takich jak tkaniny, ceramika, metal, szkło czy drewno.

Oferujemy atramenty do wykonania nadruków na powierzchniach powleczonych powłoką poliestrową bądź zawierających w swoim składzie poliester.

Druk sublimacyjny stosuje się do produkcji indywidualnie zróżnicowanych nadruków klasy fotograficznej na tkaninach poliestrowych oraz dowolnych przedmiotach (ceramika, szkło, arkusze metalowe, gadżety reklamowe) pokrytych mikroskopijną warstwą poliestru. Odbywa się to poprzez przenoszenie obrazu z papieru transferowego na włókna bądź powłokę poliestrową przy pomocy prasy termicznej w temperaturze 150-220st. Obecność poliestru jest warunkiem koniecznym do uzyskania prawidłowego i trwałego nadruku.

Oferujemy kompleksowe rozwiązanie do przygotowania druku sublimacyjnego na papierze transferowym. W naszej firmie nabędą Państwo: urządzenie drukujące, atrament sublimacyjny, papier transferowy w roli.

W celu uzyskania szczegółów oferty zapraszamy do kontaktu telefonicznego: (22) 616 4105 bądź mailowego: biuro@gellex.pl